Prenses Tırnak Sanat Salonu

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma https://play.google.com/store/apps/developer?id=Play+Ink+Studio
Genç kızlar mükemmel bir manikür oyunu sizleri bekliyor.

Sanal tırnaklarda harikalar yaratabileceğiniz bir oyun sizlerle. Renk renk ojelerden dilediğinizi seçebilir farklı ama çok şık modeller ile tırnakları eşsiz birer esere dönüştürebilirsin. İçindeki stiliste ilham verecek tasarımları bu oyunda kolayca bulabilirsin.

Kolay ve rahat anlaşılır menülerde istediğin renkleri modelleri tek tuşla bulabilirsin. En güzel tasarımları yaptıktan sonra kaydedip galerinde saklayabilir sonra da bunlara imzanı atıp arkadaşlarına gösterebilirsin. Kaliteli ekran görüntüleri ve hızlı ara yüz tasarımları ile de çok hoşuna gidecek Prenses tırnak sanat Salonu oyunu akıllı cihazlarına da uygundur. Sanal elleri birer prenses eline dönüştürün. İstediğiniz renkte ve modelde yüzlerce seçenekten birini seç ve elleri yeni baştan yap. Tırnak sanatında yeni stillerin öncüsü ol ve stilist olma yolunda kararlı adımlar ile ilerle.

Eğer sen de zevklerine güvenen ve her konuda başarılı olan bir genç kız isen ayrıca tırnakların en güzel halini ben veririm diyorsan bu oyun tam da sana göre. Prenses tırnak sanat Salonu oyunu herkesin keyif ile boş zamanlarını doldurup eğlenceli bir hale getirmesini sağlayacak. Bu oyunu hemen indir ve çevrendeki herkese tavsiye et çok eğleneceksin. Prenses tırnak sanat Salonu oyunu daha önce oynadığın oyunlara hiç de benzemiyor. Hemen indir bu sınırsız eğlenceyi.

Prenses Tırnak Sanat Salonu indir